Witaj! Cieszymy się, że jesteś z nami i z Johnem w transformacyjnej podróży Change Your World – Zmieniaj swój świat!

Rejestrując swój udział w gronie facylitatorów, mamy szansę stać się częścią czegoś większego od każdego z nas.

Jako facylitator projektu „Zmień swój świat”, w tym miejscu znajdziesz materiały i narzędzia, które pomogą Ci przygotować się do uruchomienia własnego stołu transformacyjnego. W pliku ZAPROSZENIE, znajdziesz materiał, który możesz bezpośrednio wykorzystać zapraszając uczestników Twojego stołu. Plik PRZEGLĄD PODRÓŻY CYW dostarczy obrazu całego procesu stołów transformacyjnych, wskazówki dotyczące facylitacji, jak rówież przyniesie odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania.

Kliknij poniższe łącza i pobierz pliki, które mamy nadzieję, będą pomocne w przedstawianiu przeglądu podróży CYW i udzielaniu odpowiedzi na niektóre pytania.

OPIS PROJEKTU CYW

ZAPROSZENIA I INFORMACJE

Prezentując swoją aktywność w mediach społecznościowych prosimy pamiętaj o hasztagach: #changeyourworld #zmieniajswojswiat

Dziękujemy za Twoje działania w duchu JMT DNA i dodawanie wartości innym!


Projekt Change Your World – Zmieniaj swój świat rusza 26 stycznia 2021 r. – w dniu światowej premiery najnowszej książki Johna Maxwella i Roba Hoskinsa, o tym samym tytule. Czas zatem na garść szczegółów dotyczących projektu:

Oto materiał do facylitacji pierwszej lekcji, od której rozpoczniemy spotkania stołów transformacyjnych: Lekcja #1 –  Nadzieja Karolina Donis i zespół jej stołu, przeprowadzili nas przez tę lekcję podczas grudniowego Wirtualnego Summit’u.

Zapis całego spotkania JMT z Johnem Maxwellem, z dnia 3/12/20, znajdziesz w materiale wideo na górze strony. Jeśli nie uczestniczyłeś w tym spotkaniu, przed Tobą ponad 2 godziny transformującego materiału wideo, w znakomitym towarzystwie Johna Maxwella i Roba Hoskinsa – współautora ostatniej książki Johna; Marka Cole – CEO John Maxwell Enterprise. Całość spotkania prowadzi Chris Robinson, VicePresident John Maxwell Team, a w części praktycznej, dotyczącej facylitacji, nieocenionym przewodnikiem jest Karolin Donis, Dyrektor w John Maxwell Leadership Foundation – organizacji koordynującej wszystkie projekty transformacyjne Johna.

Dla lepszej orientacji podajemy kolejność nagrań i ich czas:

00:00 – 47:30 John C. Maxwell  – “To jest nasz Czas” – przesłanie do trenerów JMT 

47:30 – 01:26:30 John C. Maxwell, Rob Hoskins i Mark Cole – projekt Transformacja

01:26:30 – 01:42:30 Karolina Donis i Chris Robinson – Bezcenne wskazówki dla Facylitatorów CYW

01:42:30 – 02:14:10 Karolina Donis – Sesja stołu transformacyjnego. Lekcja #1 – Nadzieja

02:17:10 – 2:17:30 Mark Cole – Wezwanie do działania


Domyślamy się jak bardzo czekasz już na rozpoczęcie pierwszych sesji przy stole trasformacyjnym, ale prosimy, zaczekaj dopóki nie wyjaśnimy Ci wszystkiego. Tera jest czas, aby przygotować się do startu. Oto dostęp do pierwszej lekcji CYW.

Materiał ten przeznaczony jest obecnie jedynie do użytku przez facylitatorów!

ACCESS HOPE LESSON

DOSTĘP LEKCJA NADZIEJA

DOSTĘP LEKCJA SŁUCHANIE 

Lekcja Nadzieja będzie pierwszą, od której jako facylitator, rozpoczniesz spotkania Twojego stołu transformacyjnego. Poniżej zostały wymienione w kolejności wszystkie lekcje:

  1. Nadzieja
  2. Słuchanie
  3. Cenienie każdego człowieka
  4. Spójność
  5. Przebaczenie
  6. Pomnażanie

Gorąco zachęcamy Cię do stworzenia listy 8 osób, które chcesz zaprosić do swojego stołu transformacyjnego. Obejrzyj raz jeszcze wideo Johna i jego przekaz –  zaproszenie kierowane do członków JMT. Pomyśl o całym projekcie transformacyjnym, o jego potencjale, pomyśl o swojej wyjątkowej roli jak facylitatora-rekrutera, którego zadaniem jest zaprosić do swojego stołu transformacyjnego przyszłych facylitatorów.

KOMUNIKACJA RAMACH PROJEKTU CYW – Na potrzeby komunikacji facylitatorów w projekcie CYW stworzona została grupa FB Change Your World Polska Dołącz do niej, aby śledzić na bieżąco wszystkie informacje. w projekcje!

Rok 2020 był ogromnie trudnym rokiem dla wszystkich, jesteśmy zbudowani i zainspirowani  Twoim pragnieniem wnoszenia pozytywnej zmiany w 2021 roku. Właśnie tak zmieniamy nasz świat!

Dziękujemy za to, że jesteś częścią ruchu Change Your World!