MLCT

Dołącz do Programu Mentorship

PODEJMIJ WYZWANIE ROZWOJU NA WYŻSZYM POZIOMIE!
OTO WYJĄTKOWE ZAPROSZENIE DLA CIEBIE

TY MASZ SWOJE CELE,
A MY JESTEŚMY TUTAJ,
BY POMÓC CI JE OSIĄGAĆ.

MENTORSHIP, DROGA DO SUKCESU

Dla programu mentorskiego opracowaliśmy Maxwell Mentorship Matrix, oparty na 5 kluczowych perspektywach sukcesu: Ucz się, Działaj, Zarządzaj, Wzmacniaj i Mierz. Te kluczowe punkty odnosimy do każdego wymiaru programu JMT, który obejmuje przywództwo i rozwój osobisty, przemówienia, coaching, budowanie biznesu, a także treningi.
  • UCZ SIĘ: w tym obszarze sukcesu naszym celem jest nauczanie umiejętności przy wsparciu mentorów i szkoleniowców oraz nabywanie ich w określonym wymiarze programu JMT, niezależnie od tego, czy jest to przywództwo, sztuka przemawiania, coaching czy budowanie biznesu.
  • DZIAŁAJ: ten punkt sukcesu polega na doświadczaniu tego, czego się uczysz oraz stosowaniu nabytych umiejętności. Różne formuły mentoringu w tym obszarze programu dają możliwość wykorzystania zdobytej wiedzy poprzez zastosowanie jej w rzeczywistych scenariuszach, modelując rozwój wraz z innymi członkami JMT.
  • ZARZĄDZAJ: ta perspektywa sukcesu zapewni Ci narzędzia i mentoring, które pomogą osiągać cele w zakresie rozwijania wpływu, oddziaływania i dochodów oraz wesprze zarządzanie Twoimi działaniami i codziennymi nawykami tak, by prowadziły do sukcesu.
  • WZMACNIAJ: celem tej perspektywy sukcesu jest pomoc w podniesieniu poziomu Twoich działań, jako członka JMT. Podczas sesji pytań i odpowiedzi będziesz mieć możliwość rozmów na dostarczone przez siebie tematy po to, by stawać się bardziej efektywnym, wydajnym i doskonałym w tym, co wiesz i co rozwijasz w wybranym przez siebie obszarze Mentorship.
  • MIERZ: ten punkt sukcesu pomoże Ci wyróżnić się w świecie trenerów i mówców. jako mistrz w tym, co robisz. Mierzenie swojej pracy, rozwoju i osiągnięć, w sposób celowy i regularny dostarczy Ci podstawowy komponent do wymiernej oceny działań.

DOŁĄCZ DO PROGRAMU MENTORSHIP

MENTORSHIP MA SWOJE PRZYWILEJE!

Udział w Programie Mentorship obejmuje roczne członkostwo oraz zawiera coroczną opcję przedłużenia udziału na kolejny rok. Opłata rejestracyjna w Programie Mentorship wnoszona jest jednorazowo,
opłata za przedłużenie członkostwa na kolejny rok w programie Mentorship, wynosi 500 USD.

Opłata rejestracyjna w Programie Mentorship dla obecnych, Certyfikowanych Członków MLCT, została utrzymana na promocyjnym poziomie 997 USD
(dotyczy okna rejestracyjnego styczeń 2024).
Kolejne okno rejestracyjne 1 – 31 lipca 2024.