Po ukończeniu 3-dniowego szkolenia na żywo, w postaci Konferencji Certyfikacyjnej International Maxwell Certification, otrzymasz certyfikat Niezależnego Certyfikowanego Coacha, Trenera i Mówcy Programu Johna Maxwella.

W zależności od momentu Twojego dołączenia do programu JMT i certyfikacji, różna będzie Twoja gotowość do pracy w tym charakterze. Nie obawiaj się ewentualnych dysproporcji pomiędzy tytułem, do którego prawo otrzymałeś, a stopniem Twojego zaawansowania w programie. Przypominamy, John Maxwell Team, to program ciągłego rozwoju!

Jeśli rozpoczynasz swoją podróż w John Maxwell Team od udziału w Konferencji Certyfikacyjnej – po jej zakończeniu po prostu rozpocznij studiowanie wybranej przez siebie ścieżki szkoleniowej, a zapewniamy, że już niebawem poczujesz gotowość do postawienia swoich pierwszych trenerskich kroków.

Jeśli dotychczas nie brałeś udziału w kursie Mapa Drogowa Sukcesu, koniecznie do niego dołącz. Dzięki temu kursowi poznasz wszystkie zasoby programu oraz możliwe ścieżki rozwoju, nawiążesz kontakt z innymi Członkami społeczności JMT, a co najważniejsze stworzysz własny koncepcję rozwoju w oparciu o program JMT.

Wykorzystaj Prawo Momentum – połącz rozpęd z rozwojem! Poświęć czas na przygotowanie/zweryfikowanie planu swoich działań rozwojowych, nowej aktywności zawodowej. Zaplanuj termin nowej grupy MasterMind i zaproś do niej uczestników. Wykorzystuj wsparcie polskich szkoleniowców – sprawdź kalendarz JMT i zaplanuj swój udział w cotygodniowych szkoleniach online, pytaj, dyskutuj, dziel się swoimi refleksjami. Rozwijaj kontakty wewnątrz społeczności JMT, słowem… DZIAŁAJ! Wystarczy, że będziesz widział jeden krok naprzód – działaj!

Certyfikat upoważnia Cię do używania komercyjnie i niekomercyjnie, jako coach, trener i mówca,  następujących programów Johna Maxwella:

  • Wszyscy się komunikują, niewielu potrafi się porozumieć
  • Marzenie ma moc
  • Jak odnieść REALny sukces
  • Jak stać się osobą wpływową
  • Przywództwo. Złote zasady
  • 15 niezawodnych praw rozwoju

WSZELKIE POZOSTAŁE MATERIAŁY WIDEO I AUDIO Z TEGO UNIWERSYTETU SŁUŻĄ TWOJEJ NAUCE I MOŻESZ JE WYKORZYSTYWAĆ JEDYNIE W TYM CELU.

Obszar działań trenerskich:

Płatne grupy MasterMind – będziesz mógł wykorzystywać każdy z Głównych Programów Szkoleniowych podczas swoich PŁATNYCH grup MasterMind.

Twój obszar działania nie będzie ograniczony do jednego terytorium. Będziesz mógł wykorzystywać Główne Programy Szkoleniowe z programu Twojej certyfikacji, do prowadzenia coachingu, szkoleń i wystąpień na całym świecie, zarówno indywidualnych, jak i korporacyjnych.

100% Twoich zarobków, jako coach, trener, czy mówca zachowujesz dla siebie.

Nie musisz uczyć wyłącznie na podstawie materiałów Johna Maxwella. Zachęcamy, byś włączał nauki Johna do swoich własnych programów szkoleniowych.

Nie będziesz używać żadnych innych programów Johna Maxwella niż wymienione powyżej, chyba że nabędziesz do tego prawo.

Dalsze informacje znajdziesz w opisie użytkowania programu JMT (Regulamin)

Posted in: Certyfikacja